CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
faq
Zobacz Wszystkie

Przygotuj się na spływ w najlepszy z możliwych sposobów.

Mamy cztery trasy do wyboru: 4km, 10km, 13km i 20km. Najczęściej wybierana jest trasa 10km. Czas spływu od 1h do 6h uzależniony od długości trasy oraz ilości wody w rzece.
Bez względu na to jaką trasę wybierzecie zawsze spotykamy się w tym samym miejscu: Nielstno 25. https://goo.gl/maps/Ffmx2fpUCyZn8Fsv6
Jest kilka miejsc na rzece gdzie trzeba wyjść z pontonu do wody i przepchnąć ponton. To krótkie odcinki 3-5m. Nie ma natomiast przenosek na trasie 4km i 10km.
Należy zabrać buty takie, w których można wejść do wody np. wodniackie (takie jakie zakładasz w Chorwacji, żeby się ochronić przed jeżowcami), sandały, crocsy czy jakieś stare adidasy. Przydadzą się też ubrania na zmianę, woda do picia, czapka i filtr UV.
Pontony NIE PRZEWRACAJĄ SIĘ!!!
Tak. Przy spływach są parkingi. Darmowy mały, ale w weekendy brak wolnych miejsc. Parkingi płatne = 20zł /dzień. https://goo.gl/maps/skkPxNgZLd2VZALW8
Czas spływu od 1h do 6h w zależności od trasy i stanu wody w rzece.
Rzeka jest bardzo spokojna i malownicza. Trzeba wiosłować na pontonach. Nie ma wodospadów, niebezpiecznych kamieni, czy rwących nurtów.
BRAK ograniczeń wiekowych.
Uczestnicy są odwożeni do miejsca zbiórki.
Tak. Jak najbardziej. Psy są mile widziane.
Toaleta na starcie. Na mecie toi toi w wysokim sezonie.
Trasa 4i10km 2-3h: Dorosły=70zł, Dziecko=50zł, Rodzinny 2+1 = 180zł / 2+2 = 220zł. Na dłuższych trasach dopłata 10zł/os.
Przyjęliśmy zasadę, że dzielimy się z Państwem naszym pięknym miejscem i cieszymy się z każdej Państwa wizyty. Bardzo jednak prosimy o nie zostawianie nam po sobie pustych butelek i puszek po napojach oraz krótko mówiąc śmieci.
Tak, mamy nowe kajaki jedynki, dwójki i trójki.
Po spływie jest wiele opcji w okolicy, gdzie możecie Państwo się posilić: Bobrowe Żarełko, Villa Greta, Kuźnia, Czarny Kruk, Pałac Lenno, Perła Zachodu, I Love Pasta, I Love Italy, I Love Pizza, American Burger, Kobe, Młyn Wielisław, Strefa Smaku
© Berga - Dolina Bobru Kajakiem
Wykonanie:
NFHotel